TAPALI PLASTİK VARİL

Tapalı Plastik Varil çevreye hiçbir zarar vermemesi açısından tasarımlarımızı yenilemiş bulunmaktayız. Bununla beraber büyük bir titizlikle üretilmektedir. Yani tüm ürünlerimiz uzun ömürlü olmaları için yenilenmiş oldukları gibi aynı zamanda geri dönüştürülebilirler. Günümüzde dünyamızın en büyük sorunlarından birisi olan çevre kirliliğine yol açmaması açısından ürünlerimizin geri dönüştürülebilir olması bizim şirket olarak en büyük amaçlarımızdan birisidir. Yenilenmiş Tapalı Plastik Varil kapakları özel olarak üretilmekle birlikte, dış dünyayla hava akışını keserek ürünlerinizin bozulma ihtimalini ortadan kaldırır. 

Üstelik Tapalı Plastik Varil üretiminde en iyi malzemeleri kullandığımız için, taşıma esnasında üst üste istifleyebilirsiniz. Herhangi bir sızıntı olmayacaktır. Kimya sektöründe de Tapalı Plastik Varil çokça kullanıldığı için üretim aşamasında kullandığımız ham maddemiz asidik ve bazik maddelerle asla reaksiyona girmez ve böylece kimyasal maddelerinizi güvenle bir yerden başka bir yere aktarabilirsiniz.

Tapalı Plastik Varil Avrupa ve Amerika standartlarına harfi harfine bir gram sapma olmadan üretilmiştir. Bu da varillerimizle yurtdışına ihracat yaparken hiçbir sorun yaşamayacağınız anlamına gelmektedir.