Plastik Varil Mavi Bidon

Plastik variller, su veya diğer içeceklerin saklanması ve satış yapılması için kullanılır. Genellikle plastik malzemesiyle yapılmıştır.

 

Plastik variller, genellikle su veya diğer içeceklerin saklanması ve satış yapılması için kullanılır. Bu variller, genellikle plastik malzemesiyle yapılmıştır ve kapakları vardır, böylece içindekiler güvenli bir şekilde saklanabilir. Ayrıca, plastik variller aynı zamanda çeşitli kimyasalların saklanması ve nakliyesi için de kullanılabilir.

Genellikle su satışı yapılan mağazalar, işyerleri ve evlerde kullanılır. Örneğin, evde içeceklerinizi saklamak için plastik varil kullanabilir veya işyerinizde çalışanlar için su sağlamak için de kullanabilirsiniz. Plastik variller, ayrıca plastik ambalaj sektöründe de önemli bir rol oynar ve geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Plastik variller tapalı ve çemberli plastik variller olarak ikiye ayrılırlar.

Tapalı Plastik Variller

Tapalı Plastik Varil

Çevreye hiçbir zarar vermemesi açısından büyük bir titizlikle üretilmektedir. Yani tüm ürünlerimiz uzun ömürlü oldukları gibi aynı zamanda geri dönüştürülebilirler. Günümüzde dünyamızın en büyük sorunlarından birisi olan çevre kirliliğine yol açmaması açısından ürünlerimizin geri dönüştürülebilir olması bizim şirket olarak en büyük amaçlarımızdan birisidir. Bu ürünlerin kapakları özel olarak üretilmekle birlikte, dış dünyayla hava akışını keserek ürünlerinizin bozulma ihtimalini ortadan kaldırır.

Çemberli Plastik Variller

Çemberli Plastik Variller

Katı ürünlerin taşınması ve depolanması için elverişlidir. 2. el olarak satışa sunulan varil, galvaniz kaplı çemberden oluşur. Şişirme teknolojisiyle tek adımda üretilen HDPE gövdeden meydana gelir. 60 litre alabilen ürün 3 kat istifleme özelliğine sahiptir. Varilin yüksekliği 628 mm, çapı 400 mm ve ağız çapı ise 328 mm’dir.